En egen Rock-klubb!

Det är fantastiskt roligt och hedrande och få en egen bar och rock-klubb uppkallad efter sej! Nässjö’s stadshotell och stadens högsta byggnad Hotell Högland har öppnat en ny bar som heter ”BACKYARD” med egen ingång. Jag lirade plattor på invigningen igår och stället va smetfullt! Lapp på luckan! -Jävligt kul att Smålands högland nu äntligen får en egen scen att spela på. Har ni vägarna förbi så kom in och kolla. Vi har kastat dit massa instrument och kläder från turneer och skivomslag etc. Kolla in bilderna.

((( DR3G3N )))

  1. Postat av: R3B3CKA
    Ohh riktigt nice! Saknar er nåt så fruktansvärt just nu :( ♥
    2010-10-16 @ 13:28:20
    likemortalsdo.blogg.se
  2. Postat av: Martina
    Fan vad coolt!!! Det måste jag ju bara se vid tillfälle när jag får vägarna förbi lilla Nässjö ;-) Coola bilder förresten!! ;-D
    2010-10-16 @ 16:25:10
    ichliebebillkaulitz.bloggplatsen.se
  3. Postat av: Johanna
    Hej Gillar du att fiska?? Det är så här att har du någon lucka, för jag har en bekant som önskar sig att fiska med dig på vänern, är det möjligt?
    2010-10-17 @ 08:08:35
    jojjoos.blogg.se
  4. Postat av: sabina
    fan så jäkla grymt!! vi skulle dit men tågen gick ju inte hem. klart som fan världens bästa rockband msåte ha en egen rockklubb!!! förhoppnginsvis öppnas det snart en i jönköping me. med mkt insperation från backyard babies!
    2010-10-17 @ 17:29:16
    highlights.bubbleroom.se
  5. Postat av: Wawash
    Hey that's soooo cool! I wanna go there!

Kommentera