Batmobile Sweden del 3

 

Då var det dags för del 3 om batman bilen. Eftersom det var någon som lät som Bobbo Krull (det var absolut inte han hrm) ringde mig i natt klockan 3 och grät i 20 minuter så har jag beslutat mig att inte sända videon med Bobbo Krull. I stället kommer nu endast "bilen" videon.

Leffe ringde mig i går och skrattade och verkade överlycklig över allt. Men det är klart att ett sådant projekt i USA går hem, det är jag helt säker på. Jag undrar bara hur Bobbo klär sig som Robin....???

I morgon är det söndag igen.....tiden går fort! Jag undrar om det på en vecka istället fanns 20 dagar om det skulle gå långsammare......(och hur kunde jag flyga plan)??

Nu blir det lite våfflor till mina barn som sover över hos mig i ett par dagar nu.

På tisdag Caracas.

Ha en bra lördags natt.

Ciao Thomas

 

Kommentera här

Namn: E-post:
Känsla: Avbryt

Besökarnas kommentarer

I kommentarsfältet har kommentatorn juridiskt ansvar för sina inlägg. Läs mer i vår policy om kommentarer!

Nyheter24 ansvarar inte för innehållet i kommentarerna.

kommentarer

Besökarnas kommentarer

I kommentarer på Nyheter24 är du själv ansvarig för vad du skriver. Läs mer i vår policy om kommentarer!