Jag har använt/I’ve used
MUS Eyepencil Illusion
MUS MS Tuch
MUS MS Flamenco
MUS MS Deep blue
MUS MS Eclipse
MUS Pink Frost
Too faced glamour dust Glampire
MUS Blush Glam Rose
MUS Eyepencil Awesome performance
MUS Cake eyeliner black
Loreal volume million lashes waterproof
Ardell lashes 116
Läppar/lips
MUS Lipstick Redwood
Kinder/cheeks
MUS MS Pink Frost
MAC Blush Dainty
MUS MS Smog


lookin like a peacock, lovely colours! <3
WOW! Vilken drömsk makeup
Fantastiska färgkombinationer.
Wow, the look and the colours are awesome! Love it!! ♥
riktigt fint! måste prova på något liknande
Wow, grym makeup!! Det är precis såhär det ska vara, man ska bli inspirerad – och det blir man! Kram på dig
woooooooow!!!!!!
Helvete vad snyggt!
så snyggt
Sjukt fint!!!!
Skulle du kunna göra en tutorial på den där ?
Kram!
wah galet snygg!!
sjukt snyggt, Vilken inspiration! Tutorial? XD
Snyggt! Nu blev jag väldigt sugen att springa till närmaste mus och köpa redwood.
Lite fanatsy över det hela… Läckert ska absolut testa =))
skit snyggt!
Riktigt snygg makeup! Pluggar till stylist just nu och måste bara säga att hela min klass är beroende av dig och din blogg, SÅ mycket inspiration!!! Tusen kramar från mig och stylist-tjejerna, puss!
Vilken himla fin mejk, känns som att hela regnbågen finns där utan att vara knallig utan snarare subtilt. Gillade den jättemycket.
Älskar den!!! Tutorial på den? <3
Sjukt fint!
Men en helt annan fråga….hur stor töjning har du i örat? Samlar lite info för att kunna bestämma hur långt jag ska gå…och din ser heeeeelt okej ut
Hej! Har alltid undrat hur du gör med mascara när du har lösögonfransar? Målar du innan eller efter du sätter på dem?
Tutorial!!!
So beautiful! Seriously, no one does makeup as well as you – I’m always totally speechless
såååååååååååååååååååååååå snyggt!! wooow! du är grym!!!!!!!!!!
Sjukt snyggt!
Alltså det är så fint! Du är så himmla duktig!!! Om jag skulle vilja bli sminkad av någon så är det ju av dig!! När jag läser din blogg så inspererar det mig till att sminka mig och testa nya saker ochnya färger! Jag har en fråga, jag har en vinrödklänning och skulle behöva tips på vilka färger som passar till den, nagellack, läppstift och ögonskuggor? Skulle vara jättetacksam för svar!
vad fint det var! det blå skimret va ju helt underbart.
Vad använder du för kamera när du fotograferar?
Gud vad snyggt !!!!!!
Ja du är grymmast & vackrast !!!
underbar!
gör en tutorial bästa du!
Den här sminkningen var verkligen helt underbart fin och det var den finaste jag sett på dig, inte för att du inte passar i alla sminkningar du gör…för det gör du, men den här var verkligen jättefin på dig
Grymt snyggt!
Varför skriver du aldrig ut vilken foundation du använder??? Skulle verkligen vilja veta, ser flawless ut
heeeelt galet snygg sminkning!!! det är nog en av de snyggaste du har gjort! skulle va grymt å se en tutorial på den
de här va de mest snygga och perfekta jag sett i hela mitt liv.
du ser ut som en godisbit linda! perfektion!