Som besökare på Nyheter24 samtycker du till användandet av s.k. cookies och adblockeridentifiering för att förbättra din upplevelse hos oss. Jag förstår, ta bort denna ruta!

Kontakta Nyheter24:s redaktion

Har du nyhetstips? Vill du diskutera nyheter med redaktionen? Hör av dig till oss!

Har du ett nyhetstips? Är du på plats? Har du bilder du tror kan intressera oss?

Tveka inte att höra av dig till Nyheter24 på 070-20 24 841. Du kan också tipsa via tips@nyheter24.se. Vi nås även via Facebook, Instagram och Twitter.

Vi är intresserade av alla typer av nyhetstips och som tipsare har alltid rätt att vara anonym och skyddad som källa.


Chefredaktör och ansvarig utgivare:

Henrik Eriksson
Mejl: henrik.eriksson@nyheter24.se
Twitter: @erikssonhenrik


Nyhetsredaktionen:

Agnes Källén, nyhetschef
Mejl: agnes.kallen@nyheter24.se

Karl-Anders Lindahl, politisk redaktör
Mejl: karlanders.lindahl@nyheter24.se

Aretha Bergdahl, reporter

Mejl: aretha.bergdahl@nyheter24.se

Eric Bornestav, reporter

Mejl: eric.bornestav@nyheter24.se

Sebastian Lundgren, reporter

Mejl: sebastian.lundgren@nyheter24.se

Malou Wilson, reporter 

Mejl: malou.wilson@nyheter24.se

TV

Jenny Carlsson, TV-chef
Mejl: jenny.carlsson@nyheter24.se

Hannah-Fina Rohrmüller, reporter
Mejl: hannah.rohrmuller@nyheter24.se


Sportredaktionen:

Philip De Giorgio, sportredaktör:
Mejl: philip.degiorgio@nyheter24.se


Nöjesredaktionen:

Gabriella Bark, nöjeschef
Mejl: gabriella.bark@nyheter24.se

Quetzala Blanco, nöjesredaktör
Mejl: quetzala@nyheter24.se


Modette:

Lisa Olsson, chefredaktör
Mejl: lisa.olsson@modette.se

Postadress:

Nyheter24
Linnégatan 89E
115 23 Stockholm