Här kissar Nicole Kidman på Zac Efron
Nicole Kidman kissar på Disneystjärnan Zac Efron i ny film – och Nicole tvingade regissören att behålla den vågade scenen. måndag 28/1 18:14
Det är i filmen "Paperboy" som skådespelerskan Nicole Kidman, 45, kissar på sin motspelare Zac Efron, 25. I filmen har Zacs rollfigur blivit attackerad av maneter i havet, och behöver kylas ner. Scenen är dessutom helt autentisk.
– Jag blev riktigt nervös när vi spelat in det. Så jag ringde Nicole. För det första så var det en riktigt svår tagning. Det var den tredje inspelningsdagen. Den första dagen spelade vi in en sexscen med Cusack och Kidman som jag bara ville få ur världen. Den andra dagen skulle vi spela in en sexscen i fängelse, och den tredje dagen var det urinscenen, förklarar filmens regissör Lee Daniels i en intervju med tidningen GQ, skriver Daily Mail.
Regissören Lee Daniels slog igenom med filmen "Precious" år 2009. Trots att han är rutinerad tvekade han in i sista sekund, och dagen innan han skulle skicka filmen till Cannesfestivalen så ringde han upp Nicole.– Jag sa 'Nicole, jag kan inte ha kvar scenen i filmen. Jag har gått för långt. Jag kan inte ha scenen i filmen'. Men Nicole svarade bara 'Lee, du har fått mig att kissa på Zac Efron. Om du inte har med det i filmen så är du helt jävla galen', berättar han vidare.
Se trailern till "The Paperboy"

























Nyheter24 ansvarar inte för innehållet i kommentarerna!
Kyler ner? Nej. Ammoniaken i pisset neutraliserar giftet från maneter.
Kylas ner med urin? Urin är väl varmt då det kommer från kroppen?
Hon fick upp den!
Jag skulle också gärna bli kissad av henne.....