Som besökare på Nyheter24 samtycker du till användandet av s.k. cookies och adblockeridentifiering för att förbättra din upplevelse hos oss. Jag förstår, ta bort denna ruta!
148
reaktioner idag

Kontakta Nyheter24:s redaktion

Har du nyhetstips? Vill du diskutera nyheter med redaktionen? Hör av dig till oss!

Har du ett nyhetstips? Är du på plats? Har du bilder du tror kan intressera oss?

Tveka inte att höra av dig till Nyheter24 på 070-20 24 841. Du kan också tipsa via tips@nyheter24.se. Vi nås även via Facebook, Instagram och Twitter.

Vi är intresserade av alla typer av nyhetstips och som tipsare har alltid rätt att vara anonym och skyddad som källa.


Chefredaktör och ansvarig utgivare:

Henrik Eriksson
Mejl: henrik.eriksson@nyheter24.se
Twitter: @erikssonhenrik


Nyhetsredaktionen:

Agnes Källén, nyhetschef
Mejl: agnes.kallen@nyheter24.se

Karl-Anders Lindahl, politisk redaktör
Mejl: karlanders.lindahl@nyheter24.se

Malin Nilsson, reporter
Mejl: malin.nilsson@nyheter24.se

Emma Lindström, reporter
Mejl: emma.lindstrom@nyheter24.se

Simon Lundberg, reporter
Mejl: simon.lundberg@nyheter24.se

Christian Ploog, reporter
Mejl: christian.ploog@nyheter24.se

Amanda Leander, reporter
Mejl: amanda.leander@nyheter24.se

Saara Olsson, reporter
Mejl: saara.olsson@nyheter24.se

Antonia Backlund, reporter
Mejl: antonia.backlund@nyheter24.se

Christofer Rahmner, reporter
Mejl: christofer.rahmner@nyheter24.se

TV

Tom Jerry Boman, reporter
Mejl: tomjerry.boman@nyheter24.se

Jenny Carlsson, reporter
Mejl: jenny.carlsson@nyheter24.se

Teodor Stig-Matz, reporter
Mejl: teodor.stigmatz@nyheter24.se


Debatt

Martina Björnlund, ansvarig debattredaktör
Mejl: martina.bjornlund@nyheter24.se


Sportredaktionen:

Philip De Giorgio, sportredaktör:
Mejl: philip.degiorgio@nyheter24.se


Nöjesredaktionen:

Gabriella Bark, nöjeschef
Mejl: gabriella.bark@nyheter24.se

Quetzala Blanco, nöjesredaktör
Mejl: quetzala@nyheter24.se


Modette:

Sara Lund, redaktör
Mejl: sara.lund@modette.se

Lisa Olsson, redaktör
Mejl: lisa.olsson@modette.se

Postadress:

Nyheter24
Skeppargatan 65
114 59 Stockholm