Tommy Söderberg och Zlatan Ibrahimovic hade tre framgångsrika år tillsammans i landslaget mellan 2001 och 2004 med en åttondelsfinal i VM 2002 och en kvartsfinal i EM 2004. Något som hörs när Zlatan-imitatören Serhldan Said Hussein blåser Söderberg.
Den smått legendariske före detta förbundskaptenen blev lurad "ända in i kaklet" av en av Sverige bästa Zlatan-imitatörer.
En röd tråd genom hela samtalet är att Söderberg vill tacka Zlatan för vad han har gjort för svensk fotboll.
– Du ska veta hur mycket du glädjer. Det förstår ju du. Nä, men man blir glad alltid och den stora diskussionen har varit dina fyra mål (mot England reds.anm), säger Söderberg, som slutade som assisterande tränare för U21-landslaget i november, i filmen.
Vidare fortsätter Söderberg att prata om Zlatans storartade insats mot England.
– Många frågar: "Hur kan Zlatan komma på att sätta den med en bicykleta direkt?", fortsätter Söderberg.
Tidigare har Zlatan-imitatören lurat Joseph Elanga om ett scoutkontrakt i Paris Saint-Germain och Mathias Ranégie om att han har krävt mer speltid för Ranegie i landslaget av Erik Hamrén.