Haha.. Nä, egentligen inte men jag kan redan på förhand varna för att det här inlägget kommer innehålla skamlöst mycket reklam för en ny blogg.
Det är nämligen så att min käre sambo M beslutat sig för att börja blogga.
Jag har tjatat på honom länge och han är en riktig fena på att måla med ord så jag har tagit honom under mina vingar nu när han äntligen sagt ja.
I sann Baloo-anda ska jag lära honom allt jag kan. (Fast fan vet om han inte redan kan betydligt mer än jag när det kommer till att skriva?)
Jag får lära honom om hur man länkar till sin facebook och om sökordsoptimering eller nått. NÅTT ska jag nog kunna hitta på!
Den hemlige sambon är slutligen utsläppt ur garderoben! (Kan man säga så utan att det handlar om läggning?)
Han behöver jobba på det där med kontinuitet – att bara skriva ett inlägg då och då är ungefär lika upphetsande som en påse mjäll men det ska nog ta sig – som mordbrännaren sa!
Så här har ni honom!
Den inte längre så hemlige sambon – MAGNUS HUSS!!!!!
Taaadaaaaaaaa!
Adressen är alltså www.magnushuss.se
Glöm ALDRIG det!
Ps. Samtidigt som jag skriver det här så ligger THK och sover under en filt och han snarkade precis till så jävla högt att jag är SÄKER på att han snortat in minst halva filten genom nosen.
Slut på meddelande.
