Tur att Ellen inte har mina föräldrar..

Ellen Bergström:

Nu har Ellen berättat för Aftonbladet om varför exet Mike var med och grillade nere i Vingåker i helgen. 
Jag kan väl säga som så att Mike kan skatta sig lycklig att Ellen inte har mina föräldrar för jag tvivlar på att de hade varit lika storsinta och inbjudande emot min pojkvän om han varit otrogen mot mig.
(Ellen har bekräftat att det är vad som hände när Stoppa Pressarna skrev om det)

Den enda anledningen för dem att bjuda in honom till grillfest skulle nog i så fall vara för att han skulle griljeras levande på spett över glödande kol samtidigt som min pappa kastade kubbpinnar på honom och mamma släckte cigaretter under fotsulorna på honom.

Redan på gymnasiet var har skräckinjagande, min pappa och skrämde livet ur mina beundrare och det har nog inte blivit bättre på senare år skulle jag tro.

Lämna ett svar

Din e-postadress kommer inte publiceras. Obligatoriska fält är märkta *