Dessie:
Hör och häpna – det har skett ett livstecken inne på Dessies blogg. Och inte bara ett, utan två! *Stoppa pressarna*
Men, givetvis är det ena inlägget ett reklaminlägg och med tanke på det så är nog det ”vanliga” inlägget framtvingat eftersom företaget ”UKKO” – som reklamen handlar om – med största sannolikhet inte ville dyka upp som enda inlägg på två veckor.
Jag undrar om man kan bli återbetalningsskyldig om man som Dessie mer eller mindre läger ner sin blogg mitt under pågående kampanj?
För jag har ännu inte sett henne på någon kampanj i tunnelbana eller liknande så hennes blogg verkar vara det enda stället som företaget marknadsförs.
För var inte detta den STORA kampanjen som hon utlovade skulle synas på alla tunnelbanestationer i Stockholm?
Läsarna ser även de igenom hennes inlägg.
Säcken dras åt för Dessie.
Saxat från Dessies blogg.
Tack för tips!
