Mutt-parfym?

Magdalena Graaf:

Snyggt förpackade, naturliga, rätt PH-värde (många av alla olika apoteks intimtvålar har fel PH) och får vår snippa att må bra och dofta gött ?
Finns tvål, sprayer, våtservetter. After shave, salva som tar bort rodnader och röda prickar.//Maggan

Är det bara jag som inte har någonting emot att min muff luktar just muff?
Parfym för underlivet känns ungefär lika hett som de där smaksatta kondomerna som lanserades med banansmak. Tvål med rätt ph-värde, absolut men parfym?
Jag skulle bli otroligt överraskad – och lite fundersam – om M helt plötsligt en dag luktade tutti frutti mellan benen. Lite svag doft av duschtvål – ja – men parfym? Blä!
Man undrar ju om muttparfymen smakar på samma sätt som när man av misstag får vanlig parfym i munnen? Testa att slicka på en deo någon gång om ni är nyfikna. Det smakar bara strävt och kemikalier. (Ja, jag har testat!)

Sen är det ju klart att man inte ska lukta sur, gammal nedpissad disktrasa mellan benen men var är det för fel på den naturliga, nytvättade doften?
Och vad kommer sen? En mjuk, smaksatt platta av gelatin att ha mellan munnen och könet för att slippa direktkontakt vid cunnilingus? Välj mellan smakerna skogsbär eller vanilj?
Kanske kan den säljas med ett tillhörande doftljus av extra stark doft för att verkligen se till att inga oangenäma kroppslukter smyger sig in i näsborrarna. Kanske ett stift att kleta under näsborrarna innan man dyker ner under täcket? Som en obducent?

Jag tror jag har kommit på något!
Det perfekta oralsexkittet!

1. Smaksatt gelatinplatta.
2. Doftljus.
3. Doftstick.

Kommer i smakerna skogsbär, vanilj, cupcake och tallkotte.
Extra fin presentask går att köpa till!
”För finsamakaren” kommer vara tagline.
495 spänn! Som hittar!

Tack för tips, Mari!

Lämna ett svar

Din e-postadress kommer inte publiceras. Obligatoriska fält är märkta *