Bloggen strular

Hej,

Jag vet inte ens om det här inlägget kommer publiceras för bloggen buggar – givetvis när jag är i småland. Jag kan inte ens godkänna kommentarer, men jag försöker tidsinställa ett Öppet Spår, trots att jag inte vet om det kommer fungera. 🙁

Jag hade ett tidsinställt inlägg sedan tidigare, men som sagt – jag vet inte om det någonting alls kommer fungera här inne.

27 kommentarer

Kommentarerna är omodererade så du står själv för vad du skriver så håll dig på mattan!

    Alla virusannonser här har väl tagit ut sin rätt 👍🏻

    Annonserna är det enda som ”funkar”… Täcker just nu i princip ALLT

      För mig är det bättre än igår (för info till Camilla).

        Mitt var lite lugnt imorse men total kaos nu igen 😩

    All jävla reklam. Har aldrig klagat innan för det har bara varit att klicka på ett kryss eller scrolla ner lite och klicka på ett kryss, men nu lägger sig 3-4 reklamer ovanpå varandra, vissa som bild, vissa en video, går knappt att stänga ner, och lyckas jag väl få bort dem så är jag inte ens vid rätt inlägg typ.

    All jäv*a rekl*m. Har aldrig klagat innan för det har bara varit att klicka på ett kryss eller scrolla ner lite och klicka på ett kryss, men nu lägger sig 3-4 reklamer ovanpå varandra, vissa som bild, vissa en video, går knappt att stänga ner, och lyckas jag väl få bort dem så är jag inte ens vid rätt inlägg typ.

    Ett ANNAT problem är att jag hamnar i mod ganska ofta, kul när inläggen inte blir godkända förrän flera timmar senare och tråden/debatten jag ville delta i redan är lämnad av alla andra. Det sabbar ju hela grejen? Varför hamnar jag i mod hela tiden? Skriver verkligen inget konstigt!

    Ett ANNAT problem är att jag hamnar i mod ganska ofta, kul när inläggen inte blir godkända förrän flera timmar senare och tråden/debatten jag ville delta i redan är lämnad av alla andra. Det sabbar ju hela grejen? Varför hamnar jag i mod hela tiden? Skriver verkligen inget konstigt!

      Jag hamnar i mod prick hela tiden, har gjort det i måååååånader, kanske tom år. Funderade om det berodde på mina ickebloggvänliga kommentarer men enligt Camilla är det inte så. Hennes förslag var att byta mailadress, vilket jag inte vill, så skulle det nog lösa sig. Märker dock att de enstaka kommentarer där jag håller med/inte lämnar kritik publiceras myyyycket snabbare än de andra. Så tänk efter vad du skrivit, håller du med eller inte, det kan göra stor skillnad på hur fort du kommer upp i tråden. Blir förvånad om denna ens tas med eftersom jag ”försvunnit” förut 😀 Alternativt inte hamnar under dig anonym 09.22 som jag svarar utan i slutet som ett eget inlägg och därför inte i tråden som jag integrerar med!

      Spännande att se!

      Samma här, försökt verkligen fundera kring vad jag kan ha skrivit för att ha hamnat här. Andra skriver så mycket värre saker och kritik men de får skriva fritt. Så jag hoppas väl att det är en bugg.

      Varför inget svar på detta? Det ligger dessutom TVÅ kommentarer över detta inlägg som jag skrev före detta och de är FORTFARANDE, 4,5 timmar senare, inte godkända.

        Läste du inlägget? ”Jag kan inte ens godkänna kommentarer”

        Har du skrivit något som Camilla inte gillar tidigare så är nog det förklaringen. Annars är vissa ord också moddade.

          😁

          Det händer dock ALLTID i ALLA inlägg.

          Och det var skitsvårt att läsa inlägget med all reklam som la sig överst, vilket mina andra inlägg handlade om.

          Och jag har aldrig skrivit något hon inte gillar, kommenterarna blir alltid godkända tillslut.
          Dock flera timmar senare när alla gått vidare till andra inlägg.

            Byter du mailadress eller ip-adress så hamnar du också i mod.

              Det gör jag inte.

    Jag passar på nu, eftersom det kanske inte kommer några inlägg. Har nån av er sett norska serien Rekviem før Selina? Det är en berättelse om influencervärlden, rosabloggare och hela fenomenet. Jag rekommenderar den verkligen, om ni har möjlighet att se den. Tjejen i huvudrollen är grym. Serien ska vara löst baserad på bloggerskan Sophie Elise och hennes väg mot toppen. Den var både rolig och sorglig.

    jag löser problemen & erbjuder min expertis för 500kr/h

    jag är ett kap

    Den här bloggen är som att gå in på en förbjuden sida med 720 olika annonser som ploppar upp varannan sekund som täcker hela skärmen, känns farligt att va inne här 😵‍💫😂

      och att det är ai reklam… en vitröd toalett med krusiduller

        ?

          Att en del är ai-genererade bilder. Inte riktiga.

    Ja alltså dessa annonser täcker allt…

    nic*i är gravid… undra om det blir en tingelinn av henne?

    Vi betalar ju inte ett öre för dina texter så du kan med gott samvete ha det bra i Småland.

    Gratis är gott, vi kan inte kräva något. Ha det skönt i Småland.

    Har läst bloggen sen start, har aldrig sett en enda annons. Jag måste ha bra annonsblockerare😁😂

Lämna ett svar

Din e-postadress kommer inte publiceras. Obligatoriska fält är märkta *