Mitt första intryck om Zoirak – Pressutskick

Foki:

Pressutskick från Zoirak.

fok
Igår fick jag hem ett pressutskick av Zoiraks produkter som jag glatt tog med mig in i badrummet efter träningen.
Jag VET att jag måste använda dem i en månad för att få ett fullgott resultat men tänkte ändå ge er mitt första intryck.

Ja, balsamet var svinsvårt att få ut men efter att flaskan fått ligga och guppa i det varma vattnet så gick det hur bra som helst.
Alla produkter luktar gott men jag är fundersam på om de kommer räcka i en månad eftersom jag har ungefär lika mycket hår som Lady Dahmer.
Jag fick ta jättemycket schampoo för att få till ett lödder och sen blandade jag balsam och olja för att få till en inpackning som fick sitta i ett tag.

Mitt hår var JÄTTESVÅRT att borsta ut när jag var klar vilket jag inte brukar ha men efter jag hade haft i mer olja och fönat det torrt så var det betydligt lenare och mjukare än vad det är efter jag tvättat det med mina andra produkter.
Märkligt hur det kan bli så. Trassligt when wet men mjukt när det torkat..

Ah ja..
Jag ska fortsätta använda det så länge det räcker men än så länge är jag positivt inställd till mina produkter.

– Detta var ett pressutskick från Zoirak.
Vi har alltså inget samarbete och jag får inte betalt för att skriva om det och får skriva vad jag vill OM jag vill.

Lämna ett svar

Din e-postadress kommer inte publiceras. Obligatoriska fält är märkta *