Where are you?

Dessie:

Men jag förstår inte? Var är alla Blondinbellska mammapoliser?
Borde inte de vara här inne på Dessies inlägg och vråla någonting i stil med:

VARFÖR UMGÅS DU BARA MED DITT BARN I SÄLLSKAP MED ANDRA!!!!!!! DU ÄR EN DÅLIG FÖRÄLDER!!!!!!!!! GAAAAAAAH!!!!

Har de slitit ut fingertopparna inne hon Blondinbella och behövt ta en liten kommentarspaus eller laddar de bara batterierna och de stora kanonerna? Ska de äta en liten Dessie till frukost denna helg med sina dömande kommentarer?

Eller har folk givit upp? Dessies inlägg får i snitt 2-3 kommentarer nu, jämfört med uppåt en 100 st innan hon gick ut med sitt byte av karriär.
Har läsarna accepterat att Dessie inte längre kommer lägga sitt fokus på bloggen och därmed lagt ner hatstormen?
Hur ställer sig Dessie till detta? Tror ni hon tycker att det är skönt eller kommer det komma någonting provokativt snart för att få lite mer klirr i kassan och ett bevis på att hon fortfarande har läsare?

Lämna ett svar

Din e-postadress kommer inte publiceras. Obligatoriska fält är märkta *