Under onsdagens avsnitt av True Talent blir sångcoachen Danny Saucedo fullkomligt tagen av en av sina elever.
– Hon har en sådan där röst som jag faller pladask för, säger Danny om eleven Ida Seve, 35, i kvällens program.
När Ida ställer sig inför jurygrupperna och framför sitt låtval "River deep - mountain high" hamnar Danny fullkomligt ur balans.
– Vilken brud! Det är ett jävla krut i hennes röst, säger han med ett stor leende på läpparna.
– Jag blir ju pilsk nästan.
"Som klippt och skuren"
Med ursprung i Kalmar har Ida tidigare synts i revyer, krogshower, coverband, och som körtjej i Melodifestivalen. Till skillnad från flera av de andra talangerna i tävlingen kan hon idag leva på musiken.
– Ida är en sådan som man bara slappnar av med. Hon är skitbra, och jag vill inte bli av med henne.
– Hon är som klippt och skuren för att vara här, fortsätter Danny under sin hyllningsparad.
"Galet"
Lyckas hon övertyga jurygrupperna under kvällen program och de kommande söndagsfinalerna så kan Ida säkra en miljon kronor som segrare i True Talent 2011.
– Det är helt fantastiskt att Danny sa att han tycker att min röst var väldigt bra, och att jag hade chans att vinna hela tävingen. Det är helt galet.