Hugo Rosos:
Jag vet inte om Hugos mål denna fredag var att framstå dummare än en påse smutstvätt men jag i så fall meddela att han lyckats.
Titta bara på det här inlägget.
Hade jag inte varit utmaxad redan på grund av min temperamentsfulla blindtarm så hade jag nästan blivit lite provocerad av det här tilltaget men nu är jag lugn som en filbunke.
”Eftersom jag rekommenderar er om detta flyttfirma….?”
På riktigt? Som en påse smutstvätt!
Jag undrar om han tror att en sån här provokation ska leda till mer trafik eller är han också – wait for it – så här dum på riktigt? 😉
Han skriver ju lydigt som en ettagluttare på sin första dag i skolan ut sitt samarbete på Instagram så vad sysslar han med på bloggen?
Han håller på att jobba upp till ett par ordentliga anmälningar hos RO och KO – det är vad jag tror.
Ps. Hugo!
Om ni får flytten sponsrad på Instagram så är det ett samarbete på bloggen också.
Och Hugo – om du vill veta mer om hur man gör rätt – klicka på den röda cirkeln här nedan så kommer du till en superbra sida som heter Reklamombudsmannen när du kan läsa mer om sånt här krångligt. 😉
You’re welcome!
Tack för tips, Johanna!
