Skojsigt eller o-skojsigt?

https://www.instagram.com/p/CDLjK7bpHjC/

https://www.instagram.com/p/CDJhnCLJliW/

Isabella Löwengrips pojkvän Paul Sundvik har gjort en djupdykning inne på Griploovs konto på Instagram där han svarat på mängder av kommentarer – särskilt på det understa inlägget av de två här ovan.
Bilderna under är ett exempel på diskussionerna som pågått men det går lika bra att klicka på bilderna och läsa dem i sin helhet.
Medan Isabella, under lång tid, gjort sitt bästa för att ignorera kontot och försökt låtsas som att hon inte känner till dess existens så pulvriserar Paul den illussionen genom att inte bara besöka kontot utan även interagera med det.

Jag undrar vad Isabella tycker om det?
Jag hade kört min partners telefon i min fantastiska och sponsrade blender (som jag gör mina smoothisbowls i varje morgon innan jag sprinklar kokoschips och chiafrön på den för att avsluta genom att lägga blåbär i fina rader på den) om han försökte sig på något liknande, men det är kanske bara jag?

Vad tycker ni om Pauls lilla äventyr i Griploovland, på en Christopher Silverbielkisk skala från skojsigt till o-skojsigt?

Lämna ett svar

Din e-postadress kommer inte publiceras. Obligatoriska fält är märkta *