Kommer Blondinbella åka på en ”farewell-turné”?

Jag funderar på ifall Isabella skulle kunna be sina forna bästisar på Perfect Day Media om råd för hur man utvecklar den ultimata avskedsturnén?
Hannah och Amanda drog ju land och rike runt med sin podd för att säga hej då till fänzen, för att lite senare återlansera podden och fortsätta som att ingenting hänt.
Och förlåt en skribent för ett visst tvivel, men att Isabella kommer sluta ge svenska intervjuer är en sak och det löftet kanske hon kommer kunna hålla, men att sluta kontakta media och plantera sina storys – i bland annat Breakit, Expressen och DN (som hon har ett betalt samarbete med) kommer aldrig ske.
Det är jag beredd att slå vad om till och med, med min högra hand, mitt skägg och min hatt som insats.

Utan svensk media kommer Isabella ”Blondinbella” Löwengrip och hennes blogg försvinna och den inkomsten tror jag inte hon klarar sig utan.
Vad tror ni?

Utan sin blogg kommer hon inte kunna få sådana här ”båtsamarbeten” att göra smygreklam för, så hur ska det gå?

KLICKA HÄR!

Lämna ett svar

Din e-postadress kommer inte publiceras. Obligatoriska fält är märkta *