Jaaaaaa, fy vad OTACKSAMMA ni är, alla Tungårdenläsare som inte köper hennes 18 reklaminlägg på rad som hon står för till 100% och bladibladiblaaaa…..
Fyyyy!! SKÄMS PÅ ER!!!
Elleeeeeeeeeer?
Det lilla fröken Adlink borde tänka på är att utan sina läsare så dör hennes blogg och utan klick så kommer inte ett enda företag betala henne för att synas i hennes blogg.
En blogg utan läsare – inga samarbeten – inga pengar.
Petra håller på att drunkna i sin offerkofta hela vägen borta i LA och jag är inte sugen på varken hjärtmassage eller mun mot munmetoden trots att den är relativt lätt att pricka i nuläget..
Jag tror man kan se hennes läppar på google maps..
Så håll käften och var tacksam att de kommer in till dig och ger dig statistik även om du inte gillar vad de har att säga för din blogg är verkligen en jävla snoozefest av gnäll, marmorskivor och stuckatur – och glöm inte – utan dem så har du ingen blogg.
