Som besökare på Nyheter24 samtycker du till användandet av s.k. cookies och adblockeridentifiering för att förbättra din upplevelse hos oss. Jag förstår, ta bort denna ruta!

Här är kändisarna du bara måste följa på snapchat

- 18/03/2016, 10:21
1 av 8

Justin Bieber – rickthesizzler på snap.
2 av 8

Justin Bieber – rickthesizzler på snap.

PLANET PHOTOS / PLANET PHOTOS

Kim Kardashian – KimKardashian på snap!
3 av 8

Kim Kardashian – KimKardashian på snap!

FameFlynet / FameFlynet

Ed Sheehan – teddysdaytoday på snap!
4 av 8

Ed Sheehan – teddysdaytoday på snap!

© Rene Rossignaud, PacificCoastNews / Rene Rossignaud,PacificCoastNews

Jennifer Lopez – jlobts på snap!
5 av 8

Jennifer Lopez – jlobts på snap!

© 2016 FameFlynet, Inc - Beverly Hills, CA, U.S.A. / FPA/FAMEFLYNET PICTURES

Rihanna – Rihanna på snap!
6 av 8

Rihanna – Rihanna på snap!

© 2015 FameFlynet, Inc - Beverly Hills, CA, U.S.A. / KM/FAMEFLYNET PICTURES

Miley Cyrus – MileyCyrus på snap!
7 av 8

Miley Cyrus – MileyCyrus på snap!

PLANET PHOTOS / PLANET PHOTOS

Kylie Jenner – Kylizzlemynizzl på snap!
8 av 8

Kylie Jenner – Kylizzlemynizzl på snap!

PLANET PHOTOS / PLANET PHOTOS

Trött på dina vänners selfies? Byt ut dem mot Arnold Schwarzeneggers fejs istället.

Fira helg med några av världens hetaste Hollywood-kändisar. Brittiska MTV har samlat ihop namnen du bara måste följa.

5 Seconds of Summer - WeAreFiveSOS

Ally Brooke - itsmeallyb

Ariana Grande - Moonlightbae

Arnold Schwarzenegger - arnoldschnitzel

Ashley Benson – Benzo33

Austin Mahone - YungMahone

Avicii - TimBling

Bea Miller - aebrellim

Becky G - BeckyGOfficial

Bella Hadid – Babybels777

Bella Thorne - BellaThorneDAB

Blake Lively - LivelyBK


Bradley Simpson - bradibeg

Brody Jenner - nextjenneration

Calvin Harris - calvinharris

Charlotte Crosby – clc_17

Chloe Ferry – chloe1ferry

Chris Brown - Bpchrisbrown

Cody Simpson - AussieMuso

Dinah-Jane Hansen - dinahdime

Diplo - Diplo

DJ Khaled – djkhaled305

Ed Sheeran - teddysdaytoday

Fifth Harmony - FifthHarmony


Gaz Beadle – gaz2270

Gigi Hadid - DoubleGiForce

Gregg Sulkin - gsulkin

Hailee Steinfeld - Haiz

Hailey Baldwin – Haileybisboring

Holly Hagan – HollyHagan1

Jacob Whitesides - jacobontour

Jake Miller - JMillerMusic

Jamie Foxx - iamjamiefoxx

Jamie Laing - jamielaing

Jared Leto – JaredLeto

Jason Derulo – Derulo_Jason


Jennifer Lopez - jlobts

Jessica Alba – jessicamalba

Joe Jonas – joseadam

Josh Peck - joshuapeck

Justin Bieber - rickthesizzler

Keegan Allen – LifeLoveBeautyB

Kim Kardashian – KimKardashian

Kylie Jenner – Kylizzlemynizzl

Little Mix – Littlemix_offic

Lou Teasdale - LouTeasdale

Macklemore and Ryan Lewis - mackandryan

Martin Garrix - martingarrix

Meghan Trainor – Mtrainor22


Miley Cyrus - mileycyrus

Nash Grier - LifeOfNash

Nathan Sykes - sykesmusic

Nick Jonas – JickNonas

Nicole Richie - itsnikkifresh

Normani Kordei – moniloves31

Olivia Culpo - oliviaculpo

Paris Hilton - Realparishilton

Peyton List - lalapeyton

Pia Mia - princesspiamiap

Rihanna – Rihanna


Rixton - rixtonofficial

Selena Gomez - SelenaGomez

Shay Mitchell – OfficialShayM

Shawn Mendes – ShawnMendes1

Skrillex - skrilloo

Snoop Dogg – snoopdogg213

Tori Kelly - Koritelly

Tristan Evans – trisberg

Tyga - lamboluxury

The Vamps - Vampssnap

Victoria Justice – victoriajustice

Zedd - Zedd

Följer någon kändis dig?