Under sin tid i huset har hon hunnit med alltifrån hångelkalas till att onanera i "Big Brother"-bikten. Hannah Widerstedts sexlust går inte att ta miste på.
– Men jag måste ha män! Där inne fanns inga män, bara en massa pussies, berättar hon för Nyheter24.
På en fest i "Big Brother"-huset blev skandaldeltagaren allt intimare med norrlänningen Joe Rovik. Men han nådde inte alls upp till hennes höga krav.
– Fy fan. Det var ju ett skämt. Det var som att ligga med en tvååring. Han visste inte ens hur man skulle göra.
Hur ska en man vara i sängen då?
– Stark, dominant och stor kuk. Han ska egentligen bara vara jävligt manlig.
"Kommer stå i historieböckerna"
Hannah Widerstedt chockade tittarna när hon onanerade i bikten. Rykten gör gällande att det hela ska vara iscensatt, men det förnekar 20-åringen bestämt.
– Såg ni inte hur det krampade i benen? Man blir inte knullad ordentligt i huset så jag var ju tvungen att ta hand om det själv.
Är du inte rädd för vad mamma och pappa ska tycka?
– Det var för alla tjejer som inte blir knullade ordentligt. Det var symboliskt. Det kommer stå i historieböckerna.
Mänskligt behov
Hannah Widerstedt förklarar att hon bara ser på sex på ett avdramatiserat sätt.
– Sex är som att äta. Det är fullt normalt. Är jag hungrig så är jag hungrig, är jag kåt så är jag kåt.