Jag känner inte Odd överhuvudtaget och har mig veterligen aldrig träffat honom. Vi har haft lite kontakt via sms vid de tillfällen Isabella skrivit nedvärderande saker om honom på bloggen samt när hon gick ut med att de alla hade beskydd men annars inte.
Han har sagt till mig att de hade en överenskommelse att inte diskutera varandra negativt i media med tanke på barnen, och att han i alla fall har intentionen att hålla sig till den.
Huruvida hon har hållhakar på honom vet jag inte.
De verkar inte hänga ut varandra särskilt mycket längre, men det var inte länge sedan Kevin och Sindy publicerade hämndporr på Kevins fd. flickvän mm.
Så jag skulle säga att i alla fall dessa två är i lika fin form som vanligt.
Jag publicerar avslöjanden i den mån jag kan. Har jag tillräckligt på fötterna utan att riskera att röja källor mm så gör jag det – jag har inget excelark jag följer där. 🙂
Den enda som någonsin bett mig att inte skriva om henne är Sindy. Anna Book har aldrig kontaktat mig. Anledningen till att jag inte tillät kommentarer om hennes son då var för att han för det första inte är en offentlig person, det är det Anna som är, och för det andra, att han var under 18.
Nu har han visserligen fyllt 18 och är myndig, men han är fortfarande inte en offentlig person vars kriminella domar ska diskuteras här – trots att de är offentliga. Det får man i så fall göra på Flashback som har sina servrar i USA och således kan tillåta det.
Det beror HELT på hur klimatsmart man vill vara.
Tyra och jag rök ihop över en gemensam vän som jag anser att hon behandlade som skit.
Det är svårt för mig att veta vilken information H inte givit mig om Bella eftersom han inte givit den till mig. 🙂
Jag gjorde misstaget att ge Tyra ett par stycken Citodon eftersom hon spolat ner sina. Det var första gången hon skulle sluta med några smärtstillande och jag rekommenderade henne att kontakta sin läkare för en nertrapping istället för att sluta ”cold turkey”. Med facit i hand så var det extremt idiotiskt gjort av mig, men jag anade inte då att hon skulle komma att utveckla ett allvarligt Tramadolmissbruk senare.
För bocken – nej.
För resten av mänskligheten – ja.
Moder Jord straffade ju till och med Gävle med en jordbävning, vilket jag helt skyller på dessa amatör-pyromaner. Tändvätska och lite eld – hur svårt ska det vara att rädda världen?
Nej, det går mest bara rykten kring deras pulvriserade vänskap.
Nej, inte det minsta. Inte vad jag hört i alla fall.
- Isabella – UTAN team.
- Sandra Beijer
- Egoina
Om jag slipper vara där inne själv – Mona, My och Magdalena Graaf. 🙂
Följdfråga:
- Sindy
- KnivMicke
- Sindys pojkvän Kevin (om han nu räknas som influencer)
Här hittar du del 1 av frågestunden.
