Jag tror det beror på ”porträttfunktionen” i telefonen, men visst ser det ut som att My Martens gjort en ”Johanna E Olsson” och photoshoppats in i bilden?
Oavsett vilket så ägde My Martens möhippa rum i helgen, men Mys kompis Anna Book lös med sin frånvaro – i alla fall på de uppdateringar som jag sett.
Fd @aishaummharum har blivit mamma ännu en gång, den här gången till en liten Hawa.
Stort grattis!
Jag har läst inläggen två gånger men fattar fortfarande inte vad det är Maxinne Björk ska pyssla med framöver.
Någon som vill förbarma sig över en ”fågelholkig” Bloggbevakare?
Fler och fler uppmärksammar min granskning av Gina Tricot och hur de skiter i sin tidigare policy att inte använda modeller som kan föra tankarna till ätstörningar.
Här är en kvinna, som i egenskap av modell, delar med sig av sina egna erfarenheter av Gina Tricot och deras syn på modeller och klädstorlekar.
