Blondinbella:
Jag höll på att avlida av skratt när jag såg bilderna från Bellas omgjorda gästtoalett och kom till den här bilden.
Det är alltså små fodral till tandkrämstuben så att man slipper den. Alltså, fatta att någon alltså har suttit och mät tuber och gjort små fodral med tryckknapp för detta ändamål???
Varför inte bara lägga tuben i lådan under handfatet om man nu tycker att den är så ful? Det är ju inte som att man måste täcka över den – som med typ ett element?
Men…det är i alla fall bra att ha med sig bak i hjärnbanken!
Nästan gång man behöver köpa en present till någon som man känner ha ”allt” – köp en tandkrämstubsskydd! Jag kan nästan garantera dig att de inte har ett sådant!
Och för den som behöver liva upp sin vardag lite – kanske måttbeställ till ALLA produkter i hela badrummet och gissa sig till vad varje tub innehåller när man gör sig i ordning på morgonen?
Är det tandkräm? Är det hemmorojdkräm?
Ingen som vet…förrän det är för sent..hehe..*evil laugh*
