Influencern och entreprenören Bianca Ingrosso har haft ett par tuffa veckor. Nyligen uppdagades det att Biancas relation, som länge var hemlig, har kommit till ett slut. Bianca berättade i sin senaste vlogg på YouTube att hon och kärleken har gjort slut, vilket Nyheter24 rapporterade då.
Bianca publicerade sin senaste YouTube-video för en vecka sedan och efter det har hon inte kommenterat uppbrottet närmare. Det var i början av mars som Biancas mystiske kärlek blev avslöjad. Den hemlige mannen var en Svensk 43-årig miljardär bosatt i Schweiz, vilket Expressen rapporterade då.
Nya detaljer kring relationen i "Wahlgrens Värld"
När många trodde att det gick som bäst i Biancas kärleksliv, visade det sig att så inte längre var fallet. Men i programmet "Wahlgrens Värld" får vi fortfarande följa Biancas tidigare kärleksresa.
I det senaste avsnittet berättar Bianca att hon gjorde en miss. Hon glömde att skriva grattis till kärleken på hans födelsedag.
– Jag är ingen vidrig person men, jag är stressad och jag är koko och jag kommer knappt ihåg vad jag gjorde för fem minuter sedan, säger Bianca i "Wahlgrens Värld"
.jpg)
"Måste gömma mig från allt och alla"
Bianca Ingrosso är en riktig Snapchat–veteran och delar titt som tätt med sig av uppdateringar från livet. Därför märker Snapchat-följarna direkt när någonting inte står helt rätt till. Nu öppnar Bianca upp sig om måendet. I ett inlägg på Snapchat skriver hon:
"Godmorgon & Glad onsdag älsklingar här. Jag har varit i ett hål senaste dagarna. Hamnar där ibland. Som i ett vakum där jag blir handlingsförlamad och måste gömma mig från allt och alla. Har varken kunnat prata eller träffat någon. Men i går vände det"
Vilken tur att det vände, vi kan bara hoppas på att hon fortsätter må bra!
Inlägget hittar du nedan.





