Influencern Antonija Mandir, 25, har varit i blåsvädret på sistone och viss kritik har bland annat involverat hennes ekonomi. Några följare blev upprörda då Antonija bad om swish-donationer för operationer värda 41.000 kronor till kompisens hund - medan hon nu är och kollar på hus för 70 miljoner, i Spanien. Detta har hon förklarat mer om på sin Instagram, vilket du kan läsa om här.
Antonia Mandir har stadig månadslön

För Antonija verkar det rulla på med sociala medierna. 2019 tjänade Antonija hela 913 100 kronor. Detta menas att hon kunde plocka ut en stadig månadslön på 76 091 kronor.
Driver bolag som omsätter flera miljoner

Hon är även aktiv i tre aktiebolag för tillfället. Mandir Media AB, som Antonija Mandir registrerade 2019, omsatte samma år svindlande 3 861 000 kronor. Företaget gick då även med en vinst på 1 411 000 kronor. Inte så illa, eller hur?